Moje zasady publikacji postów

Cenię sobie transparentność i bycie fair wobec innych, bo tak samo chciałbym być i ja traktowany. Wiem, że opinie w internecie (a właściwie wszędzie) mogą mocno wpływać na nasze decyzje, dlatego prezentuję zasady, do których się stosuję publikując treści na tym blogu (i moich kanałach w mediach społecznościowych):

  1. Nie promuję i nie zachwalam niczego, do czego sam nie jestem przekonany i nie miałem z tym osobistej styczności. Jeśli zatem trafisz na jakąś recenzję i promocję produktu czy usługi, to wiedz, że jest to całkowicie moja, niczym niewywarta, ocena. Dotyczy to także komercyjnej współpracy - prędzej nie zamieszczę jakiegoś wpisu niż miałbym zachwalać coś, w co sam nie wierzę.
  2. Punkt pierwszy dotyczy także opinii, które mają negatywny wydźwięk. W skrócie: nie znam, nie oceniam.
  3. Jeśli jakiś wpis powstał przy współpracy komercyjnej, to zawsze będzie on odpowiednio oznaczony na samym początku treści.
  4. Jeśli jakiś wpis wygląda przepięknie i wydaje Ci się wyjątkową laurką dla jakiegoś produktu/usługi, a nie jest oznaczony jako materiał reklamowy czy sponsorowany to... widać naprawdę wywarł na mnie tak dobre wrażenie, że aż tak go przedstawiłem. ;)
  5. Gusta, oczekiwania i doświadczenia są różne dla każdego z nas. To, że coś jest dla mnie super extra, dla Ciebie może być zupełnie inne. Wątpię, aby jednak były to aż tak skrajne różnice, jednakże zawsze warto wziąć to pod uwagę.
  6. W postach mogą znajdować się linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspierasz rozwój mojego bloga - dziękuję!